| GoodGuy a întrebat:

Stiu ca urmatoarea intrebare vi se va parea cam stupida, dar, sper sa imi dati raspunsurile asteptate.
Deci, sunt baiat, si de ceva timp ma pensez, dar ma penseaza maicamea, deci ea stie pensa bine, dar au asa o forma cam feminina, nu foarte, dar sunt cam arcuite asa.Nu vreau raspunsuri de genul, nu te pensa ca esti baiat si chestii din astea pentru ca mie nu mi se pare rau sa ma pensez daca sunt baiat, pentru ca multi o fac.
In fine, as dori sa stiu daca as putea sa le pensez eu, sau sa ii spun mamei mele cum sa faca ca sa arate asa mai masculin, ceva de genu : https://www.google.ro/......https?/url
Asa si as mai dori sa stiu cum as putea sa le tund, pentru ca mama mea bineinteles ca spune sa nu le tund pentru ca vor creste mai mari, dar imi sunt foarte groase, si sunt dispus sa le tund din nou. Nu detin aparat de acela de indepartat firele care pe o parte e ca un piaptan si pe cealalta taie.Dar am un piaptan din acela subtire si mai am si forfecuta.As dori sa imi spuneti cum sa le scurtez.
Va astept raspunsurile si fara jigniri va rog!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cine te place te place asa cum esti, nu-i nimeni perfect!

| RedDeath a răspuns:

Deci ii arati mamei tale poza cum vrei sa te faca. Daca mai ai nevoie de fire si nu ai destule, trateaza-te cu ulei de ricin - inmoi tifon/tampon de vata in ulei de ricin si te masezi cu el pe sprancene vreo 1 minute, lasi sa intre in piele si firele de par macar jumate de ora, dupa care te speli. Fa asta zilnic si o sa iti creasca sprancenele din toate punctele de vedere.

| byabubu a răspuns:

E normal, parerea mea... decat sa ai o spranceana mai bine 2 nu?
Cred ca cel mai bine ar fi sa le lasi putin sa creasca apoi sa mergi la un salon si sa spui cam cum le doresti...parerea mea.