| Sofia1234 a întrebat:

Salut(TPU) sunt clasa 9 si mai am putin pina la sfirsit dar inca nu stiu unde sa plec mai departe adica in ce dumeniu. In orice caz nu doresc sa fiu medic, pedagog, sau ceva legat de economie. Ce colegii din Republica Moldova din Chisinau imi puteti propune? Ce profesii, avantaje dezavantaje, ce poti lucra, domenii, meserii spuneti ce stiti va rog, poate ma inspir si eu de la voi. Mersi mult

1 răspuns:
| val31989 a răspuns:

Salut,cum am vazut intrebarea ma gandeam sa-ti spun medic big grindar am citit mai departe si am vazut ca nu-ti place, iti recomand ce-ti place tie, adica dupa putinte si dupa placere. Caci daca nu ai placere nu poti lucra intr-un anumit domeniu
Succese in continuare.laughing)