| DJsonic a întrebat:

Sunt clasa a 11 si am vazut mutli baietii mai mici decat mine sau de aceiasi varsta ca a mea care au inceput sa isi castige banii. De exemplu YouTube-ari care castiga banii si eu m-am apucat dar nu merge straight face sau am un var care joaca fotbal si catiga cate 100 lei pe meci asi vrea si eu sa sa ma bag intr-un sport din care se castiga bani dar nu fotbal pentru ca nu prea le am cu fotbalul mai bine box sau karate. Vreau si eu niste sfaturi prin care poti sa castigi banii de preferat pe net. PS: Scuzati greselile de scriere

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Si tu crezi ca ei isi castiga existenta astfel? Mereu infloresc povestile. Daca fac si ei 100 de lei ii transforma intr-o mie de lei.Din karate nu castigi bani, decat ca antrenor(ti-ar trebui 10-15 ani sa fii antrenor), iar la box ai nevoie de multa munca, talent si perseverenta.
Nu iti va spune nimeni cum sa castigi bani.Ai nevoie de intuitiehappyca sa gasesti o metoda.