| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si nu m-am integrat bine in colectivul clasei, iar pe deasupra sunt luat si la misto de unii colegi, de aceea pe semestrul II vreau sa ma mut la o alta clasa, cum fac sa-i conving pe parintii mei sa ma lase, deoarece ei nu prea sunt de acord?

1 răspuns:
| MaTr1x a răspuns:

Spune-le ca te-ai integrat in colectivul dat sau ca ii cunosti pe colegii tai si nu vreai sa te duci la alti colegi necunoscuti sau ca nu te vei integra in colectivul din clasa paralela