| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9=a, iar pe semestrul II vreau sa ma mut la o alta clasa din acelasi colegiu din motiv ca nu m-am integrat bine in colectivul clasei, iar unii colegi se mai iau din cand in cand de mine. Sunt sigur ca vreau asta, dar cumsa-i spun directorului aceste lucruri incat sa ma mute?
Multumesc!

1 răspuns:
| brokenwing a răspuns:

Din ce stiu eu, in clasa a9a nu se fac transferuri, la fel nici intr-a 12a. mai asteapta pana in vara si atunci fa transferul. nu cred ca trebuie sa justifici de ce vrei sa te transferi.