| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a, iar pe semestrul II vreau sa ma mut la o clasa paralela, deoarece nu m-am integrat bine si unii colegi ma iau si peste picior,, sunt sigur ca vreau sama mut si imi doresc mult asta, dar parintii mei nu prea sunt de acord, cum sa-i conving?

Directorul ma poate muta daca in clasa respectiva sunt 30 de elevi?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| giovannutzu a răspuns:

Directorul te poate muta.important e sa se duca parintii tai sa ceara asta.
incearca sa le spui adevarul.ca nu te integrezi bine in aceea clasa, zile casi bat joc de tine si daca tiar cadea o lacrima er fi si mai bine pentru ca parintele oricat de dur ar fi nu-i place sasi vada copilul suferind.acum depinde de tine! 1
astept fundatongue