| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si nu m-am integrat bine in colectivul clasei, iar pe deasupra sunt luat si la misto de unii colegi, de aceea pe semestrul II vreau sa ma mut la o alta clasa, cum fac sa-i conving pe parintii mei sa ma lase, deoarece ei nu prea sunt de acord?
Multumesc!

1 răspuns:
| JohnnyKido a răspuns:

Nu inteleg care e problema.Esti luat la misto de unii colegi.si nu ai NICI CEA MAI VAGA IDEE ce sa faci? Pune-i frate la respect.Fa-le o faza umilitoare, sa se invete sa nu se mai ia de tine.Fa-i sa fii unul de-al lor dar sa nu te strici, gen faci fazele care le fac ei ca atunci e naspa.