| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Sunt din Galati. Ce parere aveti de liceul Sfanta Maria? Cum sunt profesori? Cat de stricte sunt regulile? Esti obligat sa porti uniforma? Cam cati baieti si cate fete sunt intr-o clasa? Liceul are teren de fotbal?

1 răspuns:
| Androphyla a răspuns:

Nu e un liceu tocmai de renume si are o catalogare cam proasta, acesta numindu-se un liceu de c***e, deci e liceu de fete. Mai rar baieti pe acolo. Poate intre timp s-au mai schimbat treburile pe acolo, dar eu asa stiam de acum 1-2 ani. Nu esti obligat sa porti uniforma, iar profesorii sunt permisivi; la fel si regulile. Daca esti in cautarea unui teren de fotbal pentru sport de performanta, incearca Liceul Sportiv. E perfect pentru baieti.