| mihai4000 a întrebat:

un baiat vrea sa faca misto de mine si sa zica ca el e cu mine(eu sunt baiat)si zice chestia asta de fata cu toti prietenii mei ziceti-mi niste replici cu care sa-i inchid gura,

5 răspunsuri:
| MissKatherine a răspuns:

"Iesi ma, du-te la nebuni " =]]
"Bine ca esti tu gay "
"Ce vorbe de 2 lei ai, nu ti le cumpara nici gunoieri "
"Esti varza, lasa-o moarta"
Dar, nu ar trebui sa ii intorci vorbele ( sa ii raspunzi cu aceiasi moneda) ca se poate ajunge la o bataie sau asa ceva thinking
Spune-i sa inceteze si daca nu o face spune-i ca`l zici mamei sale cai gayrolling on the floor)))

| Georgemy2 a răspuns:

Spune-i ca esti cu o fata

| Hng123 a răspuns:

E mai fain baga-te in prostia asta si zii ca ai vrea sa-l schimbi ca nu te satisface sau ceva de genul "cu tine ca iubit ma intorc la femei" sau chestii de genul oamenii o sa se prinda ca-i la misto.

| DascaluViorel a răspuns:

Uite aici :
Nu esti genul meu
Du-te si omoara-te
Vrei sa imi dai cu fruntea in buric?
Iti place Shaorma cu detoate?

Incearca sa ii pui intrebari care sa il puna in dificultate si pur si simplu ia-l la misto. Sau raspunde-i cu aceiasi moneda de exemplu
Vrei sa iti fac curu traista?
Geva de genu.

Sper ca am fost de ajutor laughing)

| AleCSa05 a răspuns:

Dacă ai fi inteligent ți-ai da seama că cel mai puternic tratament este indifrența cu cât arăți asta mai mult cu atat scapi de el mai repede şi încă ceva, nu trebuie să îi răspunzi cu aceeaşi monedă ştii vorba aia cel deştept cedează primul.