| Alin1009 a întrebat:

Urmeaza sa stau in Regie la Bucuresti si intentionez sa-mi cumpar un laptop si vreau sa stiu cam cat de mare este riscul sa mi se fure din camera. Poate stiti fostii studenti care ati stat aici.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt camere montate pe holul caminului, cine intre / iese, este inregistrat.

Imaginile sunt stocate cel putin 30 de zile, timp in care daca constati ca ti-a disparut ceva, faci imediat plangere la politie.

Se mai fura, dar la asta apeleaza doar cei rupti de bautura si pentru care camerele video, reprezinta un decor!

Oricum, ai putea sa-l tii la tine ori iti faci rost de un vestiar!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se mai fura prin camine, dar daca iti iei un minim de protectie o sa fii ok. poti oricand sa iti iei un dulapior / birou care se incuie cu cheia si sa aveti mereu grija sa incuiati usa.