| anonim_4396 a întrebat:

V-as ruga si eu sa ma ajutati cu o uratura pentru profa de fizica si Diriga. funda. happy mersi

Răspuns Câştigător
| SmartLier a răspuns:

Diriga desteapta tare
Scade nota la purtare
Ca-i din...(unde locuieste)
Si are fite
Zici ca-i drac fara cornite
La fizica noi faceam
Absolut tot ce puteam
Ca doamna era tampita
Umbla fix ca o omida

continuare daca vrei:

Domnu de mate mai stie
Cat e doi supra 1000
La istorie ce sa vezi
In ora tu desenezi
Poti chiar sa si copiezi...

4 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Aceasta zi este o ocazie deosebita sa va aduc cele mai sincere si frumoase urari de bine, sanatate, prosperitate dumnevoastra.

Simplu dar merge pentru o profesoara.ca nu trebuie romanwinking

| XalexandraX a răspuns:

Cum uratura?

| InnocentLoovee a răspuns:

Urare nu uratura. rolling on the floor)))

| para001 a răspuns:

La multi ani! Primeste cadoul de la mine plin de dragoste, impachetat cu sinceritate, legat cu afectiune, sigilat cu binecuvantari, realizat pentru a te face sa zambesti intregul an.