| summertime a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine intr-o problema.Deci,este la mine in clasa o fraiera cu care am fost prietena, dar m-am distantat de ea, deoarece de cand am inceput sa fac pregatire cu diriga ea a inceput sa ascunda lucruri de mine.In fine, dupa aceea a inceput sa se propie foarte mult de doi baieti din clasa care sunt frati.Si eu ma inteleg foarte bine cu ei, dar handicapata asta s-a tot bagat intre noi si culmea, chiar eu i-a, imprietenit.Acum regret enormcrying. Trebuia sa o las dracului sa fie marginalizata de toata clasa si sa scrie ii las pe colegi sa o injure la greu ca de fiecare data aproape primim teme in plus de la profesori sau o incurcam cu ceva din cauza ei.Acum cateva saptamani i-a spus unuia dintre acei frati ca eu si cu inca doua colege l-am fi barfit si "inculpatul", care a fost "cumparat" de catre fraiera cu teme, normal ca a crezut-o si pe mess imi face panarama si in clasa a doua zi, la fel.Si cand ma duc la idioata aia, eu vrand sa ii fac panarama, ea nici nu m-a bagat in seama. E proasta rau, la propriu. Din moment ce vorbeste singura si daca o intrebi ceva cand citeste, nu poate fi considerata animal normal.Nu stiu ca sa fac sa nu mai fie prieteni sau macar sa afle si el adevarul, ca nu am zis nimic niciodata despre el. Temele pot sa i le dau si eu, la teste pot sa il ajut si sunt mai normala, mai simpatica si mai sociabila decat handicapata aia.Ma puteti ajuta? Va implor! Dau funda si vot!
Aaa...si sper ca nu v-am plictisitbig grin.

1 răspuns:
| timy95 a răspuns:

Buna parerea mea as zice sa o ignori tot timpulwinking...mult succes