| Annnonim12 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a. Totul a inceput acum doua saptamani cand o colega de la alta clasa m-a bagat in seama happy Imi place de ea, dar nu stiu ce sa fac... Niste sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o cu incetul. Daca ea te-a bagat in seama iti va fi mai simplu, deoarece si ea simte ceva pentru tine. Bag-o si tu in seama si scoate-o la un suc sau ceva... noua fetelor ne plac baietii glumeti care ne fac sa radem asa ca glumeste cu ea. Fa-o sa se simta bine in preajma ta. Si spune-i ca o placi. Crede-ma ca o sa se bucure, apreciem cand ne place un baiat. Sper ca te-am ajutat! happy

3 răspunsuri:
| Annnonim12 explică:

Mersi de sfat Angelisa! Am vazut peste tot faza cu sa o fac sa rada, poti sa imi dai un exemplu care ti.ar face tie placere? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Annnonim12):

Sa il vad cum se face de ras pentru mine, sau strambandu-se tongue

| homozigot a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine. Sufletul ei frumos merita protejat deoarece dogoare o energie arzatoare si puternica pe care doar tu poti sa o controlezi.Tot ce trebuie sa faci este sa ai incredere in tine. Increderea este foarte importanta. Am mentionat ca trebuie sa ai incredere in tine? Asa, sa trecem mai departe, increderea in sine este lucrul cel mai cautat pe lumea asta de femei.Atata timp cat crezi in tine, vei sti cum sa traiesti!
Sper ca te-am ajutat si nu uita ca increderea este totul.