| Sadness12 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Lala Band si la cate concerte Lala Band ati fost eu sincer la una! Si stiti si noutati despre membrii trupei?

6 răspunsuri:
| YoYoIonut a răspuns:

Naspa!

| Sadness12 explică:

Ei bine pentru raspunsuri de genul nu imi place si e naspa nu o sa dau funda!

| noink a răspuns:

Imi place. Uite noutatea: Se zvoneste ca Smiley e cu Sore. ( Sara in Pariu cu Viata)

| Sadness12 explică:

Serios?! Asta ai gasit? Smiley cu Sore nu mai stiu ce sa cred dar acum depinde

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

La mine in oras au concert acum vineri da e scump nu se merita e 80 de lei biletu thinking

| Sadness12 explică:

Dap la noi a fost 150 de lei sad dar tot am mers happy