| deyutzadeya a întrebat:

Ce parere aveti despre lala band?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Mi se rupe de ei şi de întrebarea ta.Sunt naşpa.

| LoveItachi4Ever a răspuns (pentru Holocaust):

te blochez sa mor eu de nu

| Holocaust a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Mori. N-o să fie o pierdere.
PS:La 13 ani nu eşti adolescent.Stfu.

| LoveItachi4Ever a răspuns (pentru Holocaust):

fraiere n ai invatat biologie

| Holocaust a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Preadolescenţă:10-14 ani.Adolescenţă:14-18 ani.Ai dreptate.Eu,care sunt la profil de bio-chimie, nu ştiu ce-i biologia, da...

| LoveItachi4Ever a răspuns (pentru Holocaust):

Spre dezamagirea ta eu am 14 ani... imi pare rau

| lexy22 a răspuns:

Sunt super!

| DNSK a răspuns:

O gasca de cantaciosi! daca in Romania nu canti nu dansezi nu apari la tv la romanii au talent sau stirile de la ora 5 sa mor daca esti sanatos! pune mana pe o culegere si da-le pace la aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere rea.

| LoveItachi4Ever a răspuns (pentru anonim_4396):

nu cred ca vrei sa auzi o parere f rea despre mama ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Bine,bine.Va spun adevarul, Ma uit si eu la Pariu cu viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ati tampit cu "Pariu cu viata" si "Lala Band" sincer mi-a ajuns!laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt enervanti.
Sincer nu mi se par cine stie ce...
Peste tot aud:
''Am auzit ca Vlad o va insela pe Anca cu Sara..."
Plus ca nu-mi plac deloc trupele care se lanseaza prin seriale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu-mi place deloc happy. Nici Pariu cu Viata nici Lala Band.Nu sunt hater sau *** dar nu-mi plac.
Noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa zic canta bine, dar nu sunt nebunăă dupa ei, sau dupa Pariu cu Viata.

| GoGu7 a răspuns:

Naspa rau.

| TaniaSiAtat a răspuns:

O umbra a trupei Rebelde! scuze dar asta este parerea mea sincera! se cearta ca in niste tenelovele, apoi mai pun si melodii exact ca trupa rebelde numai ca ei sunt cunoscuti doar in Romania nu in toata lumea!happy

| alecia a răspuns:

E destul de ok. Dar cateodata e cam plictisitor si enervant. Funda

| XxxlovemusicxxX a răspuns:

Ii iubesc mai ales pe cristi(raphael tudor)