| DyaRebela a întrebat:

Ce parere aveti despre Lala Band? Funda!

Răspuns Câştigător
| PureLove8 a răspuns:

E o trupa foarte buna, cu totii au niste voci superbe + toti isi joaca foarte bine rolurile in serial. Mie imi plac foarte mult. Funda?

12 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nişte penibili.

| PureLove8 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Penibil esti tu ...doamne fereste ce copii

| Woodenpints91 a răspuns (pentru PureLove8):

Lasă-l pe domn, că nu te fereşte de nimic. De ce sunt penibil? Că nu înghit muzica căcănarilor ălora?

| CautNume a răspuns:

Ca sunt penibili.Ce incearca ei sa faca nu se numeste "cantat".Si in plus, au si ei doua-trei "melodii", si alea vai de ele.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Se numesc imitatii fata de cantaretii care au fost si care melodiile lor nu vor muri niciodata{♥Michael Jackson♥King of Pop Forever♥, Freddie Mercury, Witney Huston}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt jalnici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescenţi chinuiţi de soartă ce-şi vaită viaţa penibilă şi plictisitoare pe un post TV mediocru. Măcar de ar fi avut vreun strop de talent...

| HermioneLove a răspuns:

Sunt foarte tari! Imi plac foarteeeee mult! love struck love struck

| TempleOfTheDog a răspuns:

Mi se pare o trupa de prost gust (oribila), care nu au habar sa cante. Nu va inteleg ce va place voua la acesti retardati mintal.

| tarik44 a răspuns:

Penibili.

Sincer nu imi plac.

| lipsk003 a răspuns:

E o trupa de muzica ff buna, sunt niste actori extraordinari mie imi place mult de ei:X:X:X:X

| Blasphemy a răspuns:

Mă cac pe ei de proşti.Sunt doar nişte copiatori.Nu sunt în stare să cânte propriile melodii.