| fratik0suriii a întrebat:

Ce parere aveti despre LALA BAND?

Răspuns Câştigător
| BellaVampire a răspuns:

Cand nu am la ce sa ma uit, mai urmaresc filmul, chiar daca nu imi place asa tare. Dar trupa NU imi place deloc!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Neutră. Nu-i dispreţuiesc, dar nici nu sunt înnebunită după ei. Apreciez vocea Alinei şi a lui Sore.

| ascovit a răspuns:

Ma plictisesc!
Tin minte ca abia asteptam sa inceapa serialul Pariu cu viata dupa ce am citit ceva articole prin reviste, sa nu mai spun de mult asteptatele melodii. Si pe urma ghici ce? Lalabenzii au aparut peste tot, nici nu mi-a mai trebuit sa urmaresc vreun episod, eram plictisita de ei. Sunt obositori, apar peste tot. Am urmarit un episod asa din intamplare la plictiseala si pot spune ca e mega-ultra plictisitor. Mai vad promo-uri din viitoarele episoade si mai aud colegi la scoala povestind, si mereu aud ACELASI lucru, ca nu situ de cate ori a fost rapit nu stiu cine, nu stiu de cate ori s-au despartit altii, si mereu mor toti dar nu moare nimeni. O PORCARIE!
Cat despre trupa e bunicica, dar NU cine stie ce mare chestie, voci bunisoare si cam atat.

| Yukidaruma a răspuns:

A trecut nebunia cu Rebelde, Betty cea urata si ce mai erau, si au aparut ei, mai eu nu am nimic cu nimeni, dar in general filmele/serialele/telenovelele cu specific romanesc nu ma prea impresioneaza, nu vreau sa jignesc pe nimeni dar am vazut fete inabunite dupa acest serial, sau mai bine zis dupa baietii din el. In ziua de azi, tot ce apare la TV si nu are ''bunaciuni'', stau cel mai jos pe scara popularitatii chiar daca povestea este de nota 10+. Repet, nu jignesc pe nimeni, asta este doar parerea mea din ceea ce am vazut si am auzit.

| Musique a răspuns:

Au voci bune, și cam atât.

| Izomer a răspuns:

Imi place.
E interesant.

| M25M a răspuns:

O porcarie pentru noile generatii de adolescente.

| dragos9234 a răspuns:

O porcarie.
Nu au nici o melodie care sa sune bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un rahat.

| PunkieMuff a răspuns:

Sincer? Ii urasc, n-au pic de talent.

| rebecutzaa a răspuns:

O prostie.nau pic de talent sau voce!