| omulpaiangan a întrebat:

voi va regasiti in muzica? Eu cand sunt nervos sau suparat, ascult melodii rap care imi descriu viata si imi trece.

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cand sunt suparata ascult muzica vesela, niciodata lenta, trista etc. pentru a-mi schimba starea de spirit. Nu ma regasesc in ele, doar ma binedispun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muzica reprezinta o expunere dramatizata a unei vieti complicate. Daca ar fi sa ma regasesc in muzica inseamna ca as avea o viata plina de probleme.

| LTAA a răspuns:

Ascult in general muzica de la Vibe FM, cand nu am SD-ul la indemana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno, deci:

http://images4.fanpop.com/......00-424.jpg

| doreal a răspuns:

Dap, eu cand sunt suparata (am momentele mele) ascult muzica, la pian, vioara + mult evanescence (fan 100%). Muzica ne ajuta mult sa nu devenim asa psihopati, pe mine ma ajuta lol. Pe mine ma ajuta sa mai si compun (prostii) dar ma ajuta. Fara muzica cuvintele alea nu le scoteam nici in o mie de ani. Deci da, sa nu ne abatem de la subiect, muzica ne ajuta mult. Cum spune @wetfire, fara muzica=fara viata big grin.

| fearlessss a răspuns:

Normal ca ma regasesc in muzica. Muzica e singura care ma ajuta, e cea mai buna prietena a mea si singura in care am incredere. Ma refer la rap. Cand sunt trista ador sa ascult rap si in special ascult Nimeni altu sau Cedry2k. Cand sunt vesela, iar ador sa ascult rap, Specii, Kazi Ploae, Sisu. Cand vreau sa aflu lucruri noi, iar muzica e perfecta (Cedry2k mai ales ). Cand am chef de caterinca, Parazitii. Practic, oricum te-ai simtii exista zeci de melodii sa iti descrie starea

| Wukii a răspuns:

Normal.

| ElectronicPieces a răspuns:

Bineînțeles omule. Rap-ul e viata mea. E singura modalitate de-a scăpa de grijile pe care le am. Singura modalitate sa încerc s-o uit pe cea pe care o iubesc. Muzica m-a întărit inca de mic. Sunt bucuros ca mi-am ales acest stil de viață, pentru ca rap-ul asta reprezintă.
Ce-i aia viață fara muzica?