| ByCalmanNo1 a întrebat:

vreai si eu sa imi spuneti daca aveti cineva niste iduri.Cristi si Mihaela cei doi adolescenti care au fost la emisiunea Comanda La Mine din 11.10.2010 am hi5-urile lor dar id-durile le are cineva? va rogwinkingwinkingwinkingwinking

6 răspunsuri:
| Ioana_2144 a răspuns:

Buna nu am id lor da imi poti da si mie hi5?smug

| Ayumha a răspuns:

Buna, nu stiu id-urile, dar as dori si eu hi5-urile daca se poate, si in caz ca afli id-urile lor, te superi daca mi le dai si mie?

| fCD a răspuns:

Voi stiti ca "Idolii rebeli" ai vostri doar iau parte la ceva regizat? Ca stiu dinainte ce vrea regizoru ca ei sa spuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-mi dai si mie hi5 lor? te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie hi5 lor

| marianjack a răspuns:

Da-mi si mie hi5 te rog iar id-urile le poti afla cautand cu linkul de la hi5 aici:http://hi5.bitshare.ro/(nu merge la toate)