| MiculFaraon a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu zilele astea un laptop de la Altex pana in 2500 lei si as vrea neaparat sa imi mearga Fifa 17. Va rog mult aratati-mi si niste laptopuri care sa mearga fifa. Nu prea ma pricep la acele cerinte ce se cer cu placa video, ram. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

La 2 500 lei, iti zic sigur ca nu iei niciun laptop pentru a rula FIFA 17.

http://www.altex.ro/......b-free-dos

Ar fi cel mai ieftin laptop care sa ruleze Fifa 17, GTA 5 in 60 fps.

| DogaruStefan1998 a răspuns:

M am uitat la cateva laptopuri până in 2500 lei însă nici unul nu indepineste cerințele minime pentru fifa 17 (mai precis ție îți trebuie 8gb ram pentru acel joc toate laptopurile pana in 3000 lei au 4gb ram).