| cristialex90 a întrebat:

Vreau sa imi fac un site si nu stiu ce sa aleg intre site de desene online si jocuri online in engleza ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Buna!
Parerea mea e ca netul e plin de siteuri cu jocuri ci mai putin de desene animate online.
Te-as sfatui sa alegi Desene
Numai bine!

| Leandro a răspuns:

Fa-ti un site cu Desene, daca ala iti place mai mult. Iar, ca sistem unde sa-ti faci site-ul, incearca www.ucoz.ro, care e Gratuit si complet in limba romana!

Succes!

| Eveeee a răspuns:

Ar fi superr daca tiai face un site cu filme online :X dar e bun si acela cu jocuri onlinewinking ew zic sa nu faci cu desene online ca e prea de copii happy sperr ca te-am ajutat si apropo daca tiai face un site cu filme online ( in engleza, romana ) si ar fi fain at acolo mas uita la filme bft :*