| NaruToNR1 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de gaming si nu stiu ce nume sa-mi pun. Vreau un nume simplu, nu un cuvant format din peste 10 litere. Acest nume poate sa contina si cuvantul "Gamer". Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| keep32 a răspuns:

StarGamer SpeedGamer HotGamer - cu ..gamer.
Playforce GoodPlay Moregame -fara ..gamer.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Uita de "gamer". Pune "RogerFederer". De cum vei intra in joc vei castiga respectul tuturor doar datorita acestui nume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arctic Gamer.

| lmsps123 a răspuns:

Viscious gamer, cruel gamer, inferno gamer, omega gamer, pallas gamer

| keep32 a răspuns:

Vreau sa iti spun ...cu cat numele e mai lung, cu atat e mai costisitor. Uita lumea. Oare dc lui Justin Bieber ii zice lumea JB?

| keep32 a răspuns:

Cu cat e mai lung numele cu atat esti mai nepopular.Dc lui Justin Bieber i se zice JB?