| MiculFaraon a întrebat:

Vreau sa-mi fac o poza de profil pe facebook dar nu stiu unde si cum sa fac poza. Dati-mi niste exemple unde sa fac poza : in casa, in aer liber, la scoala. Funda.

1 răspuns:
| DeyuAndrei98 a răspuns:

Salut! Am vazut multe poze, de profil in special, care sunt facute in natura. Ideal este sa ai cu tine un fotograf, daca se poate. Un aparat bun si poate o persoana potrivita - fotograf care sa stie sa te prinda din mai multe unghiuri - pot face minuni.