| OaiaNinjalău a întrebat:

Vreau sa urmez Colegiul de Arte din Iasi, dar caminul liceului va intra in renovara din vara pe o perioada de 2 ani, deci voi fi nevoita sa imi caut un alt camin care sa fie in aproprierea liceului.
Si aici intervine intrebarea: Ce licee au caminuri, si cam cat costa, daca au cantina si ce conditii au? (la urma urmei am sa ma interesez si la liceul respectiv, dar sa stiu totusi ce licee din Iasi au)

Multumesc!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Colegiul Mihai Eminescu are camin. Se asigura si masa si primeste si elevi din alte licee, cum ar fi Colegiul de Arte Octav Bancila.
Intereseaza-te despre costuri la fata locului.