| onFire a întrebat:

Vreau si eu cateva melodii super.Nu vreau liste intregi vreau pana in 10 melodii.
Cine imi da cele mai tari melodii primeste funda! (fara manele, populara)

Multumesc!

1 răspuns:
| ChristiaLockHeart a răspuns:

1. DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now; 2. Evanescence ft. Paul Mccoy - Bring me to life; 3. Guess Who ft. Camuflaj - Viseaza; 4. Alex Velea - Cand Noaptea Vine; 5. Lil Wayne ft. Bruno Mars - Mirror; 6. Eric Turner ft. Tinie Tempah - Written in the stars; 7. Eminem - Cinderella Man; 8. Linkin Park - Numb. Sper ca iti plac happy