| unomcurios a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca diferite vedete la varste fragede daca au pozat goale sau si fie surprins video. Poate fi orcine. Poate fi si cantarete actrite... orice.

1 răspuns:
| teiube a răspuns:

Da unele au pozat dela varste fragede altele au facut si alte lucrur si cam da in ziua de zi cam orcine poate fi vedete e trist ca vedem tot felul de parasute care s-au culcat cu toti si au ajuns la tv si ne dau noua sfaturi.da in ziua de azi se poate orice