| onutzaskumpik a întrebat:

Vroiam sa comand ceva de pe un site, imi scrisesem informatiile si cand am ajuns la modul de plata, avea doar pe card si pentru ca nu am card am iesit din acea comanda. Acum imi apare ca si cum as fi trimis-o chiar daca nu am respectat toti pasii. Credeti ca mi s-a trimis comanda?

Răspuns Câştigător
| Maomau a răspuns:

Daca nu ai trimis numarul de cont de pe care sa-ti ia banii, nu este nicio comanda!
Deci fi linistit ca nu se intampla nimic!

2 răspunsuri:
| TomaSorinel1974 a răspuns:

Daca e asa de la ei ceartate si tu cu ei cand vin ca doar no sa te omoare

| onutzaskumpik explică (pentru TomaSorinel1974):

laughing... daca vine, poate.