| andreyu_6680 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare. Unde pot gasi hanorace de genul cum poarta Justin Bieber, adica sa nu fie groase si pantaloni cu turul lasat cum poarta Kid Cudi in videoclipul Memories, atunci cand are si geaca aceea de piele.

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Magazine : Pull and Bear, Stradivarius, si cred ca si la Bershka.
Oricum mai multe sanse ai la primele doua.(moda este pentru tineret mai mult in cele doua magazine).

Mall-uri :
Baneasa Shopping City(zona Baneasa)
Afi Palace(zona Cotroceni)
Sun Plaza(zona Berceni)
Vezi care este mai aproape de tine.

Succes!

4 răspunsuri:
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Nu stiu dar il ador pe justin:X:Xdaca esti fan sau fana ia idul meu steffanutza18 :ddoar sa vb:X:X:X

| Marutza a răspuns:

Cauta in Zara sau Bershka, ai mari sanse sa gasesti si sunt de calitate si la preturi destul de bune. Nu sunt ieftine, dar nici scumpe. big grin Succes!

| andreyu_6680 explică:

Nu sunt fan delochappy doar ca imi plac hanoracele lui

| andreyu_6680 explică:

Alte magazine unde mai pot gasi? Daca puteti sa imi da-ti locatia mai exact? In Bucuresti