| horyman a întrebat:

Salut tuturor! am vazut o reclama pe discovery channel, si suna ceva de genul ( spre final ) : ``sa nu stii e doar inceputul cunoasterii``, si pe la mijloc ceva de genul : ``iar despre cel mai adanc ocean al lumii, cunoastem mai putine decat despre luna ``, as vrea sa-mi dati si mie reclama... daca exista pe youtube sau... pe ceva site big grin

fundita!

Răspuns Câştigător
| dRsClaud a răspuns:

Am gasit ceva pe aceasta reclama dar pe engleza. http://www.youtube.com/watch?v=e1-MNP7ptgk
Daca o voi gasi in romana te voi anunta!

1 răspuns: