| Anonimus11111 a întrebat:

Salut tuturor! Mi-am cumparat o chitara acustica (cu corzi de metal). O am de vreo 4 luni, dar totusi am invatat cateva melodii de exemplu: Lady Antebellum- need you now, Green day- boulevard of broken dreams si altele( tot acest grad de dificultate). As vrea totusi niste melodii frumoase in limba romana, in special cu tema de dragoste si daca se poate si fie niste melodii care se canta in 2. Pot sa fie melodii si de alta tema nu numai de dragoste. Astept sugestiile voastre. Votez cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Vama Veche, Bosquito, Vunk, cauti pe youtube, sunt acolo lectii si tabulaturi pe net. Mai poti incerca tot felul de lectii pe http://www.mahalo.com/category/music
Bafta!