| Eusunt132 a întrebat:

Salut. Un prof are voie sa te puna sa dai test din nou imediat dupa ce ai predat testul? Ori in ora, ori in pauza?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, are, daca te suspecteaza ca ai copiat dupa altcineva sau dupa fituica, vazand in acest fel ca tu intr-adevar ai facut testul.

Alternativa este buna si folosita, ca sa nu-ti puna 2, imediat in catalog!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, în oră.

| Eusunt132 explică (pentru sadrian46):

Iar eu daca am refuzat in pauza?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eusunt132):

De ce ai refuzat in pauza?
Ca sa mai pui mana sa citesti?

| sadrian46 a răspuns (pentru Eusunt132):

Dacă ai refuzat în pauză, explică că accepți în oră.

| Eusunt132 explică (pentru Violleta2022):

Pauza trebuie să fie pauza presupun... poate am nevoie la baie sau vreau sa mănânc. Oricum a fost testul la prima ora și după nu mai aveam ora cu ea, i-am spus că dacă vrea dau testul după din nou, dacă ma ia la o ora

| AdioTPU a răspuns:

In ora da, in pauza nu. Reacreatia e recreatie si trebuie respectata.