| manuel_8956 a întrebat:

Salut.va rog din tot sufletul ajutati-ma. vreau sa aflu parola de la id al unui prieten si as face orice sa o aflu...am incercat o gramada de hackuri dar nu merg si nici sa trm sms-uri deale nu merge nu stiu cum sa fac s ao aflu. un program d eintrat in calculator m-ar ajuta dra nu stiu care e bun.am un hack d eparole care pui pe punctele ale anegre si iti arata parola dar trebuie sa intru la el in PC.si nu stiu cum s afac asta.VA ROG DAU ORICE SA POT AFLA PAROLA SI BANI DKA E NEVOIE.VA ROG CHIAR TREBUIE SA AFLU PAROLA!

1 răspuns:
| mogosan96 a răspuns:

E imposibil. dar stiu o metoda! este un progam pe net care inregistreaza tot ce scrii la tastatura copiel de pe net cheamati prietenu si o sa intre pe mess! cand va pleca thu o sai sti parola!