| best1people a întrebat:

Cum pot afla parola cuiva sau sa intru in calculatorul cuiva daca are porola.fratele meu a pus parola la calculator nu stiu ce sa fac ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Baga tot felul de raspunsuri.ex:cum o cheama pe iubita lui sa un nume sau prenume gandeste-te ce parola ar pune el. funda?

2 răspunsuri:
| Mihai089 a răspuns:

Sa intri de la distanta?

| mariusmmc a răspuns:

Pentru informatii de genu aflare parole yahoo, add : m_marius_catalin@yahoo.com am cateva trucuri in care te va ajuta cu siguranta sa afli parolele prietenilor happy