| Justaman a întrebat:

Salut.Va rog sa imi spuneti si mie,ce inseamna "operator calculator-program contabilitate". Operator calculator am idee,bagi anumite date in calculator.Dar "program contabilitate"ce inseamna? Este un anumit program in care trebuie sa lucrez? Daca da, care? Sa raspunda doar cei care stiu despre ce vorbesc.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sa stii sa lucrezi in programe de contabilitate, cel mai folosit dupa excel ar fi Ciel.

| Bobby711 a răspuns:

Pai cel mai probabil vei folosi Microsoft excel in contabilitate se fac calcule deci trebuie sa fi si bun la matematica iar excelul se foloseste in acest domeniu

| Woosprit a răspuns:

Din cate stiu e o meserie de viitor, altceva nu am inteles nici eu.