| Chrysk2 a întrebat:

Salut, va rog frumos sa ma ajutati.
Anul acesta am bacul, si nu prea am invatat, o sa vreau sa copiez, dar vreau sa va intreb daca variantele la BAC mai apar pe net inainte de examen, cu 1 ora sau cu cateva zile happy.
Multumesc, si va rog fara mistouri, nu am mai invatat de mult si nu prea vreau sa o fac acum

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Cu o ora? si ce naiba sa faci intr-o ora? laughing
eu am tezele intr-o saptamana si lucrez din greu la mate si romana [partea de gramatica mai ales]. Eu zic macar bazele sa le ai, adica asa... macar o farama acolo nu strica laughing
Eu iti zic: 1. Nu poti copia
2. Nu prea ai timp sa te uiti ff atent peste variantele de raspuns de pe form si oricum nici nu sti sigur ca ala va fi examenul cu pricina
Succes kiss