| claudiuflorin a întrebat:

Va rog frumos sa-mi raspundeti, am un mesaj dezgustator, mi-a trimis cineva.si nu stiu cum sa-l sterg cum intru la yahoo pulse mesaj se afla la shared.imi scrie joc la id-ul meu cum intru pe id de messenger yahoo.

2 răspunsuri:
| Flambo a răspuns:

Acolo sus in bara de la Yahoo Messenger scrie : Messenger, Contacts, Help si asa mai departe.Cauti la Messenger undeva trebuie sa scrie ceva despre My Messages de exemplu si dai acolo si iti vor aparea toate, dai click dreapta si dai delete.Bafta.

| Flambo a răspuns:

Stergel de pe yahoomail.