| KaTalyNutzuU a întrebat:

Salut, Va rog imi zice-ti si mie niste modalitati de a invata repede si usor? Se apropie incet cu incet examenul si mi se face pielea gainii laughing
Dau fundita promit! happy

Răspuns Câştigător
| AlexandruAnst a răspuns:

Pai cand inveti incearca sa scrii si pe o foaie niste notite. E mult mai eficient si nu uiti peste 2-3 zile ce ai invatat

1 răspuns:
| passenger a răspuns:

E lasa ca toti suntem asa oh go on Te referi la capacitate nu?
Pai... Cumpara o culegere cu modele de teste de capacitate si incearca sa aduci pe cineva care sa-ti explice foarte bine exercitiile de acolo. Concentrare si rabdare!
PS:Eu de abia ieri m-am pus pe invatat laughing