| DianaIstratii a întrebat:

Va rog sa ma ajutati,vreau sa invat ceva dansuri (care se danseaza la club), sau chiar dansuri simple, moderne.Dar ca sa le invat imi trebuie sa fie explicate pas cu pas(daca ma intelegeti big grin). FunDa celui ce imi va da cele mai multe dansuri.

2 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Chestiile astea nu se invata te uiti si tu pe net pe la vreun videoclip sau la vreo trupa de dans mai iei o ideea de aici una de colo si-ti faci propriul stil de a dansa la urma urmei tot o bataiala e

| miss1elisa a răspuns:

Iti place go go? http://www.youtube.com/watch?v=_LpMdKC6SGA funda terog! >)