| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, vreau sa aud niște sugestii de la fete ce și-ar dori de la un băiat de mos crăciun :p

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Un lantisor si un ursulet de plus(cu acea inimioara in labute; nu conteaza varsta fetei, oricarei fete ii va placea sa primeasca un ursulet)

2 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Nu sunt fata, dar pot sa-ti spun asta: Tu esti tu, Mos Craciun e Mos Craciun. Nu uita, Mos Craciun nu are si nu ii este teama de concurenti. happy

| Lewandowski a răspuns:

Nu sunt fata, dar cred ca ar trebui sa-i iei ceva care sa o reprezinte sau ceva care sa-i aminteasca de tine! Salut!