| Anonimity a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un router wireless.Intrebarea mea este: Pot sa accesez internetul prin wirelles de pe laptop si telefon fara sa platesc in plus la net, sau ma rog, macar merge de pe telefon(am un Alcatel ot 991 smart)? Calculatorul il conectez tot prin cablu?

Răspuns Câştigător
| Alex202020 a răspuns:

Se poate si nu se aplica nici o taxa in plus.Eu am acasa laptop, calculator, tableta si telefon si nu platesc nimic in plus doar abonamentul lunar care este fixat odata cu instalarea.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, desigur ca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti face acest lucru si poti conecta atat prin cablu cat si prin wireless daca nu ai probleme cu softurile de la laptop

Eu detin acest router
Are cd de instalare se seteaza in maxim 5 minute usor si simplu la un pret bun

http://www.emag.ro/......EQTRMBBBM/

| Lalaloveu a răspuns:

Sigur ca se poate!