| carhartt a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb ce tunsoare mi s-ar potrivi.
Am fata rotunda, spre oval ( cel putin asa cred ).
Parul meu este blond si este drept.
Ce tunsoare credeti ca mi se potriveste, FUNDAAA!

4 răspunsuri:
| Lilllith a răspuns:

Pai in orice caz daca nu iti place forma fetei tale nu iti face bob.El accentueaza forma fetei si mie nu mie se pare ca arata bine. dupa parerea mea dar daca tie iti place poti sa iti faci :*
Eu iti recomand in scari si mai lungut ca o sa stea foarte bine :*:* cu un breton asimetric cel putin mie imi place sper sa iti placa si tie :*:*

| SIsUTuDoR a răspuns:

Buna iti tai parul in scari multe big grin ''desi acum se poarta parul drept dar mie nu-mi place '''si iti faci o carare pe partea dreapta sau sanga cat mai simpu si asa te va arata super la fata.o zi buna