| angeLina_4290 a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb ceva: ce impresie va da o fata de 19 ani care fumeaza? numai sincer...

Răspuns Câştigător
| andThatsHowIMetYourMother a răspuns:

Persona disperata de acceptare sociala a unui grup, de a avea prieteni

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

E majoră, facă ce`o vrea de acum înainte [18] e viaţa ei.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Aceeaşi impresie când văd orice om fumând, una negativă.

| giulia890 a răspuns:

Orice persoana care fumeaza nu e atat de agreabila ca una care nu fumeaza.Tie ca nefumator ti-ar place sa stai langa unul care miroase a scrumiera? Iar ca fata e si mai rau.big grin Sfatul meu.lasa-le,nu-ti ofera nimic bun

| Cancerigen a răspuns:

Parere proastaaa. O sa-ti dai seama prea tarziu ca tigarile nu-s bune.

http://www.sfatulmedicului.ro/......estiv_1190 Enjoy, Angelina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu ma impresioneaza, am o colega care fumeaza de la 10 ani!
Urasc faptul ca tinerii din ziua de azi au experimentat s*xul de la o varsta frageda, fumeaza, bea si, ce ma enerveaza la culme, unii dintre ei au un noroooc!
Am exemplu pe colega mea, invata bine, a II a din clasa care anul trecut a venit beata la scoala, fumeaza, isi schimba iubitul o data la 2 zile, si cu toate astea profesorii o simpatizeaza, e complet enervant! :-&