| BogdanFnky a întrebat:

Vreau si eu un hack de metin2, nu conteaza daca merge pe RO. De preferabil skillhack sau alte hackuri de genul. Si sa-mi explicati si cum il folosesc...

4 răspunsuri:
| AlecsPAD a răspuns:

Uite aici un site serios:
www.hacksnguides.wikiforum.ro
Free hacks No keylogger (ai acolo un tutorial de depistare/stergere a keylogger-elor) 2013 fara virusi!

| syphon a răspuns:

@Vampire4ever Ai chef de vrajeala cu keyloggere? Toata boracimea e acum hacher...

| SebbYy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zrDwt02xG8g Da uite aici este un multi hack 2013 functionabil iti explica la videoclip funda plss?!

| Vampire4ever a răspuns:

! LOL cum de sunt singurul care a raspuns.am 3xdmg add albert_devil93 si e al tau... daca ai team-viewer til fac eu daca nu iti explichappy astept