| cristi_6250 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste melodii fara injuraturi(in romana). Funta pentru cele mai misto

2 răspunsuri:
| Sperietoarea a răspuns:

Romania trezeste-te, Serenada rap.

| floryynnel a răspuns:

Ackent- prima iubire; in culori; buchet de trandafiri; dragoste de inchiriat; ti-am promis...
3 sud est- amintirile; vorbe; iubire; n-ai crezut in mine...
voltaj- si ce; acolo; 20ani; 3D; de maine; pata pe tine; asta-i viata; stiu; mi-e dor de; un pas in fata...
o-zone- de ce plang chitarele; dragostea din tei; ma inec in ochii tai;...
simplu- o secunda; oare sti; zece; mr originali; oficial imi merge bine;...
TNT- ani de liceu
Hi-Q - gasca mea
sunt foarte multe, astea sunt doar cateva