| oOMεOo a întrebat:

Salutare am o problema am mai pus aceasta intrebare dar nu am primit un raspuns prea explicit legat de cs sa ma ajute careva am steam si de fiecare data cand intru in el dau sa activez cfg si userconfig(alea cu fastzoom, bunyhop)si nu merge nicicumstraight face ce pot sa fac ca sa se activeze alea? are care un tutorial? sau vreo idee cum as putea rezolva?

2 răspunsuri:
| Danutzu333 a răspuns:

Steam-ul are protectie VAC de aceea nu poti sa bagi aceste script-uri deoarece le considera ilegalitati pentru bunny hop baga in consola "bind mwheeldown +duck" si apoi cand dai de rotita de la mouse dar de mai multe ori consecutiv o sa ai bunnyhop.

| SkyNeTProToTyPe a răspuns:

Simplu,foarte simplu, stergi tot din userconfig.cfg si config.cfg si la celalalte cfg le pui numele de exp: cfgCS.cfg si dai in consola exec cfgCS.cfg si merge cfg tau.

Funda plz? Am fost destul de explicit cred.