| 6Anonim9 a întrebat:

Am pus aseara intrebarea, dar nu s-a publicat complet... Deci: e o tipa de care mi-a zis un prieten, e frumoasa din cate am vazut, pare interesanta, dar cand i-am trimis mesaj nu mi-a dat nici macar seen, asa ca i-am trimis inca un mesaj "e bine si asa", iar ea exact atunci a dat seen, la al doilea mesaj. I-am zis asa pentru ca primul mesaj a fost "Buna! E mai potrivit sa te intreb ce faci, sau sa-ti spun motivul deranjului?". Am intrebat-o asa pentru ca eu am aflat de ea dupa ce acel prieten a zis sa-i dam ador mai multi de-odata, la toate pozele de profil, iar eu voiam sa-i spun motivul pentru care am facut asta, desi nu o cunosc, ca sa nu par idiot (dar poate am reusit asta). Deci, ar trebui sa-i mai dau un mesaj ca sa ma lamuresc? Daca da, cum ar trebui sa-l formulez? Funda! Fara raspunsuri la misti, va rog.

8 răspunsuri:
| 6Anonim9 explică:

Misto*

| AlexBrooK00 a răspuns:

Pai poți săi lași așa un mesaj : Hei nu vreau sa par disperat sau ceva dar ți-am dat ador la poze din cauza ( aici ii explici ) sper ca nu te-am deranjat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ar trebui sa ii ceri un sfat prietenului tau.
Ai putea sa ii spui ca motivul deranjului a fost sa o intrebi daca vrea sa iasa in oras cu tine.
Nu stiu, sper sa te descurci.

| OldSoul a răspuns:

Si tu pana la urma de ce vrei sa-i dai mesaj?
Doar sa-i spui ca ai facut un fel de gluma cu prietenii?
Destul de penibil parerea mea, nu inteleg de ce te-ai bagat in seama la ea, doar pentru atat, sau marog, nu inteleg ce ai obtine daca i-ai spune asta.

| 6Anonim9 explică (pentru OldSoul):

Am niste fixuri, nu-mi place sa las impresii gresite.

| OldSoul a răspuns (pentru 6Anonim9):

Nu am ce sa spun, daca tu asta vrei, ok, fa-o.

| 6Anonim9 explică (pentru OldSoul):

Mdap. E tipa d-aia:
Curierul: Dati-mi va rog numarul de telefon ca sa va pot contacta.
Tipa: Nu pot, am prieten.
N-are rost. Mersi de raspuns! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești disperat?
Deja ai sufocat fata.