| Anne34 a întrebat:

Salutare.
As vrea sa imi fac singura pierce in buza.
Ce trebuie sa fac pentru a nu se infecta?

Fundita.

5 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Sa nu-ti bagi ca nu cred ca asa vei iesi mai mult in evidenta nu-s ce rost are sa-t bagii? cu ce te avantajeaza ac bagi ceva metal in tine? Eo dacas fi tatal tau nu te-as las sa-ti bagi tongue

| Foxylicious a răspuns:

Buna
Nu ii asculta pe ceilalti, daca tu simti ca vrei asta esti libera si stapana pe hotararea ta.Eu cand mi-am dat am folosit branula gri(noua cumparata de la farmacie este 2 lei una) si un pierce de buza, acum depinde in care buza vrei superioara sau inferioara daca e cea superioara foloseste un pierce cu tija mai mica iar daca e inferioara foloseste unn pierce cu tija mai mare. Pierce`ul sa fie dezinfectat adica il lasi 10-15 minute in spirt.Ai grija cand iti dai gaura buza sa fie perfeect uscata asta o poti face cu un servetel. Dupa ce ti-ai dat pierce`ul din 2 in 2 zile il scoti pentru cateva minute si apesi pe el pentru a iesi de acolo pielea moarta.Pana se vindeca ai mare grija ce te atinge in locul acela.
Succes!:*

| AnaBlackVampire a răspuns:

Nu face asta! Se va infeacta cu siguranta! Nu esti o profesionista si nu vei stii ce sa faci! Te va durea inutil cand poti merge la un salon!
Ciao!

| Daiana94 a răspuns:

Buna,pai daca ai de gand sa folosesti un ac treci acul putin prin focul de la aragaz si apoi il introduci in spirt sau" orice " contine alcool. Sper sa ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bu ti-l faci.