| Gabe4You a întrebat:

Azi am luat de la scoala revista Terra si am primit un cd, cu un documentar si 4 jocuri, am bagat cd-ul dar nu mi se deschide cu windows media player, imi intra in niste foldere, unele se numesc audio, video, chesti, tresti si cand dau pe ele sunt niste ducumente, nu stiu ce s-a intamplat, a amestecat fisierele, stiu ca tipul asa de fisiere adica sa dai click pe ecran pentru documentar sau jocuri merge doar cu windows media player, dar am incercat sa iau un fisier de acolo si sa-l deschid cu windows media player nu merge, plz help! fundita! happy

1 răspuns:
| bin9000 a răspuns:

Ba ori iti trebuie codecuri ori iti trebuie directx ori ai primit teapa