| MakePeaceNotWar a întrebat:

Salutare, cat costa un tatuaj de genul acesta si in cate sedinte se executa la un salon profesionist?

http://i46.tinypic.com/2lnbjer.jpg
(aceeasi marime )

Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Sekaki a răspuns:

2-3 sedinte la un salon "profesionist" cum il numesc ei, si costa in jur de 1600ron

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 20 in sus e cm.depinde si de salon, preturile difera.cre'k in 3 sedinte ti-l terminawinking

| BlackWolff a răspuns:

Parerea mea? tatuajul ala e cam tiganie(scuze expresia)un tatuaj trebuie sa te inspire, sa insemne ceva pentru tine, nu il faci pentru ca iti place si dupa un an te-ai plictisit de el(in plus e permanent)si apoi sa regreti, in general depinde si cine ti-l face, daca mergi la baiatu din colt care''face tatuaje'' o sa fie undeva la 100=250ron,daca mergi la un profesionist o sa te costein jur de 1000ron