| dragos15 a întrebat:

SaLuTare. Ce firma de curierat din RO transporta animale? Am 2 caini femele BICHON 2 luni, de vanzare.Ciao

3 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Cu cat dai un bichon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! ai gasit firm, a? si eu caut, daca ai gasit te rog cauta-ma la serj_records@yahoo.com

| liviustaicu a răspuns:

Salut,
Un site specializat al unei firme de transport catei este http://www.transportcaini.ro
Dispun de masini autorizate ANSVSA si personal calificat. Transporta animale, in special caini si pisici pe teritoriul Romaniei si in Europa, in tari precum Anglia, Spania, Franta, Germania etc.